×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.6℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2008-05-27
Siguldas Valsts ģimnāzijas aktualitātes

Šogad Siguldas Valsts ģimnāzijā (SVĢ) plānots uzņemt 4 jaunas 10. klases - maksimāli 120 skolēnus. Taču kā liecina iepriekšējo gadu pieredze, ne visi, kas iepriekš iesnieguši pieteikumus, ierodas kārtot iestājpārbaudījumus. Ik gadu iestājpārbaudījumus kavē ap 20 – 25 skolēnu. Iestājpārbaudījumus nevar kārtot arī tie skolēni, kuri, saņemot 9.klases absolvēšanai nepieciešamo pārbaudījumu vērtējumu, neatbilst uzņemšanas nosacījumiem.

 

Konkursā uz vietām 10. klasē skolēni tiek vērtēti pēc iestājeksāmenu rezultātiem. Tāpēc dokumentu pieņemšana turpinās līdz pat iestājpārbaudījumiem un visi, kas iesnieguši skolai nepieciešamos dokumentus, var kārtot iestājpārbaudījumus uz SVĢ 10. klasi skolas noteiktajā laikā.

 Izvērstu informāciju par Siguldas Valsts ģimnāzijas piedāvātajām izglītības programmām, iestājpārbaudījumiem, to datumiem, kā arī par nepieciešamajiem dokumentiem jebkurš interesents var iegūt SVĢ mājas lapā www.ltn.lv/~sigim/.
 
 Maija vidū Siguldas Valsts ģimnāzijā notika tradicionālā Olimpiešu diena. Šogad ģimnāzijas administrācija sveica 99 skolēnus, mācību olimpiāžu un zinātniski pētniecisko darbu atzinību un godalgoto vietu ieguvējus. Paldies skolēniem un viņu skolotājiem par labajiem sasniegumiem Rīgas rajona, valsts un Vidzemes novada rīkotajās mācību olimpiādes un zinātniski pētniecisko darbu lasījumos.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:

Dagnija Apine, Siguldas Valsts ģimnāzijas metodiķe


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi