Ceturtdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +15.9℃, ZR vējš 2.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

Izglītības iestāžu audzēkņu veidoto vides objektu izstāde „Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” Raiņa parkā

29. marts - 02. aprīlis

Šogad Šūpoļu festivāla laikā Raiņa parkā būs iespēja aplūkot Siguldas un Garkalnes novadu izglītības iestāžu audzēkņu veidoto vides objektu izstādi „Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās”.

Darbus iepretim Pakalpojumu centram varēs aplūkot no Zaļās Ceturtdienas, 29.marta, pēcpusdienas, līdz 2.aprīlim. Izstādē piedalīsies 10 iestādes.

Konkurss ir Valsts izglītības satura centra iniciatīva – aicinājums skolēniem pētīt un izzināt Latvijas dabu. Tas norisinās visā Latvijā, un labākie darbi tiks izvirzīti uz otro kārtu, kura notiks no 17.maija līdz pat septembrim Mazmežotnē.

Siguldas un Garkalnes novadu izglītības iestāžu audzēkņu darināto vides objektu izstādei „Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” pieteiktie darbi

Iestāde, darba autori

Darba nosaukums

Pedagogi

Siguldas pilsētas vidusskolas 2.–4.klašu vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi

„Ar Siguldu sirdī”

Rudīte Kaša

Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” mākslas studijas dalībnieki (10–18 gadi)

„Dzīve ir košums”

Agita Zālīte

Siguldas 1.pamatskolas 2.–4.klašu vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi

„Zaķu skrējiens”

Dace Melbārde

Siguldas 1.pamatskolas 1.klašu vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi

„Ziedu krelles kokam”

Dace Melbārde

Garkalnes Mākslu un vispārējās pamatskolas 5.–9.klašu audzēkņi

„Taurenis”

Vitolds Kucins

Allažu pamatskolas 5.–9.klašu keramikas pulciņa audzēkņi

„Atkal izrotāta”

Aija Lubgāne

PII „Tornīši” grupiņas „Stārķīši”, „Balodīši”, „Pūcītes”, „Cielaviņas”, „Zvirbulīši” un „Zīlītes” audzēkņi un audzinātājas

„Tornīšbērni putnus skaita saulītē piesēduši”

Elma Petrovska, Lita Kļaviņa, Kristīne Vasiļjeva, Gunita Eglīte, Liāna Gudovska, Anita Strode, Laila Klāvēna, Līvija Barisa, Inga Stuce-Balama, Evija Tomsone-Lapiņa, Madara Lele, Dzintra Nikolajeva, Evija Baltānova, Arita Jakobija, Gunta Viļuma, Anete Ance Lazdiņa

PII „Saulīte” grupiņas „Taurenīši”, „Rūķu skola”, „Pie meža mātes”, „Mazā karaļvalsts” un „Gudrā pūce” audzēkņi un audzinātājas, kā arī liels paldies Kristera un Kristapa Liepiņu tētim Kasparam Liepiņam

„Saulītes pagalmā nāk draugi šūpoties”

Sandra Vaicekauska, Sandra Brengule

Mores pamatskolas 1.–7.klases vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi

„Ziedi”

Gundega Pētersone

Mores pamatskolas 1.–4.klases vizuālās mākslas pulciņa audzēkņi

„Putni šūpolēs”

Gundega Pētersone

Siguldas novada Jaunrades centra tekstila, keramikas, motodarbnīcas un kokapstrādes pulciņu audzēkņi (1.–12.klase)

„Koknesis”

Dzintars Vilciņš, Ēvalds Pastars, Ieva Vanaga, Baiba Kupča

Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” Ministudijas audzēkņi (4–7 gadi)

„Visa Dieva radībiņa zem eglītes šūpojās”

Dace Andersone

PII „Ieviņa” grupiņas „Zemenītes”, „Lācenītes”, „Avenītes”, „Ķirsīši”, „Dzērvenītes” un „Vīnodziņas” audzēkņi un audzinātājas

„Savs kaktiņš, savs stūrītis”

Inese Īle, Anita Lāce, Līga Kirtovska, Sintija Lipska, Linda Dzedule, Valda Alberiņa, Sarmīte Zandovska, Renāte Birkmane

 

Pasākumi