Svētdiena, 23. februāris
Šodien sveicam: Haralds, Almants
Laika ziņas: Sigulda +2.8℃, R vējš 8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

Ķīnas Jaunā gada svinības bobsleja un skeletona trasē “Sigulda”

26. janvāris
Gaidāmajā Viessmann Pasaules kausā kamaniņu sportā, kas bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” notiks 25. un 26. janvārī, līdztekus sporta aktivitātēm notiks arī Ķīnas Jaunā gada svinības Latvijā, kas tapušas sadarbībā ar Ķīnas Kultūras centru. Svinību laikā boblseja un kamaniņu trasē “Sigulda” viesosies Ķīnas Jaunā gada galvenais talismans – Lauva, Ķīnas simfoniskais ansamblis, katru rītu notiks TaiChi vingrošana, kā arī būs dažādi paraugdemonstrējumi un meistarklases.
 
Svinību laikā bobsleja un kamaniņu trasē notiks:
  • Sičuaņas operas masku maiņa;
  • tējas ceremonija;
  • burvju šovs;
  • akrobātu programma;
  • Wushu/Ušu programma;
  • bambusa pīšanas paraugdemonstrējumi;
  • papīra griešanas paraugdemonstrējumi un interaktīva meistarklase.
 
Ieeja pasākumos bez maksas.
 
 
Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi