Sestdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda +16.3℃, DA vējš 6.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+

Pasākumi

ATCELTS Bērnu grāmatas “Kas notika pirms “Reiz bija”” atvēršanas pasākums Siguldas pagasta bibliotēkā

24. marts 09:00

Otrdien, 24. martā, plkst. 9.00 Siguldas pagasta bibliotēkā norisināsies bērniem veltītās grāmatas “Kas notika pirms “Reiz bija”” atvēršanas pasākums, kurā piedalīsies pirmie šīs grāmatas lasītāji – Siguldas 1. pamatskolas 1.b klases skolēni un skolotāja Laila Adzilča. Pasākumā skanēs arī dziesmas Siguldas pagasta kultūras nama vokālās grupas “Zibsnis” izpildījumā.

Grāmatas tekstu veido īsi fantastiska rakstura stāsti un pasakas. Grāmatas galvenie varoņi ir trešās paaudzes citplanētieši – divi dvīņi, kuri kā vienkārši, parasti cilvēki dzīvo uz Zemes. Savukārt Zemes iedzīvotāji nedrīkst nojaust, ka viņi ir no citas planētas. Tas ir stāsts par Leldes un Sandra bērnības dienu piedzīvojumiem. Šie piedzīvojumi ir ļoti neparasti jo abi bērni ir apveltīti ar pārdabiskām spējām. Tieši Lelde un Sandris būs tie, kuri, sasniedzot pilngadību, atklāti paziņos, ka viņi ir citplanētieši un dibinās kontaktu ar Zemes iedzīvotājiem.

Grāmatas teksta autori ir divi siguldieši – Anete Felkere un Andris Marts (Atis Priedītis). Ilustrāciju autors Māris Baumanis. Izdevniecība – “Ezerrozes Grāmatas”. Grāmatas sižets ir saistīts ar fantastikas žanra triloģijas “Neparastā misija” notikumiem.

 

Pasākumā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi

       Jūnijs 2020       
12 345 6 7
89 101112 1314
1516171819 20 21
2223242526 27 28
2930