Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +4.8℃, Z vējš 2.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Kultūras centra “Siguldas devons” trešās sezonas atklāšana. Maestro Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncertprogramma “Dienvidu akvareļi” (Koncerts izpārdots)

12. septembris 18.00

Septembrī kultūras centrs “Siguldas devons” uzsāks savu trešo koncertsezonu un aicina satikties prieka noskaņā! Jaunās sezonas atklāšanā 12. septembrī plkst. 18.00 “Siguldas devonā” būs iespēja baudīt Maestro Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda koncertprogrammu “Dienvidu akvareļi”.

Raimonda Paula un Latvijas Radio bigbenda jaunākās programmas uzmanības centrā ir Maestro mūzika, kas tapusi 20. gadsimta sešdesmitajos gados. Tas ir laiks, kad Raimonda Paula mūziku caurstrāvo komponistam tik tuvais džezs. Par tituldarbu izvēlēta svīta “Dienvidu akvareļi”, kas 1965. gadā tikusi ieskaņota Raimonda Paula trio sastāvā, piedaloties saksofonistam Aleksandram Piščikovam. Koncertprogrammā iekļautas arī Maestro atlasītas mūziklu tēmas un dziesmas ar Alfrēda Krūkļa vārdiem. Visi skaņdarbi šajā programmā ietērpti jaunos, krāsainos aranžējumos. Koncertprogrammu paspilgtinās vokālisti Daumants Kalniņš un Ance Krauze.

Informācija apmeklētājiem, kuri uz koncertu ir iegādājušies biļetes: Lūgums pārbaudīt tīmekļa vietnē www.bilesuparadize.lv vai iegādātā biļete ir personalizēta. Ja biļete nav personalizēta, tad nepieciešams to izdarīt, ievadot nepieciešamo informāciju. Apmeklējot pasākumu, kopā ar biļeti nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. Šī informācija var tikt izmantota, lai izsekotu Covid-19 inficēšanās gadījumus, ja tādi tiks konstatēti.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi