Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +6.5℃, ZA vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Interaktīvas ekspozīcijas, Zinaīdas Ceskes izstāde “Transformācija” un Ksenijas Daņilovas cepuru izstāde “Palete” Siguldas Jaunajā pilī

22. jūnijs 09.00

Apmeklētāji Siguldas Jaunajā pilī var aplūkot grezno pils interjeru ar unikāliem koka panelējumiem, intarsijām, griestu dekoriem, lielformāta mākslas darbiem un citām nacionālā romantisma pērlēm. Ikvienam iespēja ielūkoties izbūvētajā pagrabstāvā un uzkāpt pils tornī, no kura paveras skaists skats uz Siguldas pils kvartālu, pilsdrupām un Gaujas senieleju. Zālēs iekārtotas ekspozīcijas par Siguldas un Jaunās pils vēstures liecībām, pieejami virtuāli un audiāli informācijas nesēji, tāpat arī interaktīvas, izzinošas spēles un pašiem savs pils spociņš.

Patlaban Siguldas Jaunajā pilī ir iespēja apskatīt Zinaīdas Ceskes izstādi “Transformācija” un Ksenijas Daņilovas cepuru izstādi “Palete”.

Pils atvērta apmeklējumam no plkst. 9.00 līdz 19.00. Ieejas maksa Siguldas Jaunajā pilī – 4,50 eiro,uzrādot Siguldas ID karti – 1 eiro. Draudzīgākas cenas ir ģimenēm ar bērniem, studentiem un senioriem. Apmeklētājiem jāvalkā maskas, jāievēro distance un vienvierziena kustība, kas norādīta ar īpašām bultām.

Pasākumi