Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 29. novembris
Šodien sveicam: Ignats, Virgīnija
Laika ziņas: Sigulda -3.4℃, Z vējš 6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Veselības dienas “Mani resursi – mans spēks” Siguldas novadā

29. oktobris - 31. oktobris

Ņemot vērā izsludināto ārkārtējo situāciju valstī, kā arī medicīnas jomas speciālistu noslodzi šajā laikā, 29.–31. oktobrī plānoto Veselības dienu aktivitātes klātienē, tostarp ārstu konsultācijas un iespēja veikt dažādus eksprestestus, tiek pārceltas uz nākamo gadu. Tomēr novadnieki aicināti rūpēties par savu veselību individuālās aktivitātēs – tiešsaistē vingrot kopā ar Siguldas Sporta centra treneri Faniju Šitcu, piedalīties Diānas Zandes tiešsaistes lekcijā vai virtuālajā izaicinājumā, ko var veikt individuāli.

Veselības dienas iesāksies ar virtuālo izaicinājumu lietotnē “Strava”. Oktobra pēdējās nedēļas garumā – no 25. līdz 31. oktobrim – ikviens var izaicināt sevi, ģimeni, draugus vai kaimiņus uz azartisku sacensību, krājot savu veikto aktivitāšu kilometrus. Piedalīties var gan skriešanas entuziasti, gan nūjotāji, gan tie, kas labprātāk dodas pastaigās. Veikto distanču uzskaite notiks bezmaksas mobilajā lietotnē “Strava”.

Lai uzsāktu dalību virtuālajā izaicinājumā, ir nepieciešams mobilajā lietotnē “Strava” atrast klubu “Veselības dienas Siguldas novadā” un tajā piereģistrēties. Lai uzskaitītu savus veiktos kilometrus, var izmantot tikai mobilo tālruni ar lietotni “Strava”, bet, izmantojot viedpulksteni, to ir nepieciešams savienot ar lietotni. Aicinām ņemt vērā, ka tikai “Veselības dienas Siguldas novadā” reģistrētie biedri piedalīsies virtuālajā izaicinājumā, tāpēc aicinām tajā reģistrēties pirms sava pirmā skriešanas, nūjošanas vai soļošanas treniņa, lai visi kilometri tiek pieskaitīti. Dalība izaicinājumā ir bez maksas. Izaicinājuma dalībnieki, kuri būs skrējuši, nūjoši vai soļojoši vismaz 1 kilometru, piedalīsies loterijā un varēs laimēt balvas no Siguldas novada pašvaldības.

29. oktobrī plkst. 10.00 uz nelielu izkustēšanos aicinās Siguldas Sporta centra trenere Fanija Šitca, kura tiešsaistē, platformā YouTube un vietnē Facebook, parādīs vieglus vingrojumus sēdoša darba darītājiem un skolēniem. Vingrojumi 15 minūtēs palīdzēs uzlabot ķermeņa tonusu un veicinās koncentrēšanās spējas turpmākajam darbam. Videoieraksts tiks saglabāts un būs pieejams arī turpmāk, lai izkustēšanās saspringta darba vai mācību laikā kļūtu par ikdienas ieradumu.

Savukārt 29. oktobrī plkst. 18.00 Siguldas Valsts ģimnāzijas paspārnē esošā mūžizglītības iniciatīva “Lielo ģimnāzija” aicina uz Diānas Zandes lekciju tiešsaistē “Vienkārši par sarežģīto pusaudzi”. Lekcijā tiks iezīmēti pusaudža vecuma posmam raksturīgie izaicinājumi un būtiskākie attīstības stūrakmeņi, kas ļaus pārdomāt, kā labāk izprast, atbalstīt un motivēt savus jauniešus un kā sekmīgāk sarunāties ar pusaudzi, lai viņš ieklausītos. Tiešsaistes lekcija norisināsies platformā Zoom. Reģistrācija tiešsaistes lekcijai norisinās, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Latvijā, Veselības dienas, iespēju robežās saglabājot plānoto programmu, plānots pārcelt uz nākamo gadu. Aicinām sekot līdzi informācijai pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv.

Aicinām novadniekus atbildīgi izturēties pret valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem un šīs aktivitātes veikt individuāli!

Daļa aktivitāšu tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros.

Pasākumi

       Novembris 2021