Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +11.7℃, DR vējš 7.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Taku skrējiena “Stirnu buks” Siguldas posms Siguldas pils kvartālā

14. augusts 09.30

14. augustā Siguldas pils kvartālā pulcēsies izturīgākie un spēcīgākie taku skrējiena “Stirnu buks” dalībnieki, kuri dažāda garuma distancēs gan iekaros, gan baudīs Gaujas senielejas krastus, pasakainas takas, kā arī izaicinājuma pilnus kāpienus un nogāzes. Sacensību laikā garajā taku distancē tiks izcīnīta Latvijas čempiona medaļa. Aicinām Siguldas novada iedzīvotājus un viesus rēķināties, ka pilsētā varētu būt īslaicīgi satiksmes ierobežojumi vietās, kur pulcēsies lielāks dalībniekus skaits trasē.

Šogad jau otro gadu pēc kārtas tieši augusta “Stirnu buka” posmā “Garmin Fēnix Vilks” tiks izcīnītas Latvijas čempionāta medaļas ultra garajā taku skriešanas distancē, kura būs aptuveni 83 kilometru gara, dalībniekiem izskrienot Gaujas Austrumu krastu no Cēsu pils parka līdz pat Siguldai, skrējienu sākot jau plkst. 5.00. Reģistrēšanās skrējienam un numuru izņemšana no plkst. 4.00 Cēsu pils parkā.

Siguldas pils parkā sacensību dalībnieku reģistrācija un numuru izņemšana sāksies plkst. 9.30, plkst. 10.30 tiks dots starts distances “Gardu muti Susurs” (aptuveni 1 kilometrs) dalībniekiem, plkst. 11.00 skrējienu uzsāks distances “Venden Stirnu buks” (23 kilometri) dalībnieki, plkst. 11.30 būs starts distancei “Gjensidige Zaķis” (13 kilometri), plkst. 12.30 – “LVM čempionāta taku skriešanā skolu jauniešiem” (7 kilometri), bet plkst. 13.30 – “EJ! Vāvere” (7 kilometri). Apbalvošanas ceremonija un balvu izloze plānota plkst. 17.00, bet no plkst. 9.00 dienas laikā atsevišķi nodalītā zonā darbosies Stirnu buka gadatirdziņš.

Plānotie satiksmes ierobežojumi 14. augustā:

  • plkst. 11.00, 11.30, 12.30 un 13.30 uz skrējiena starta brīdi (aptuveni 5–10 minūtes) tiks slēgta satiksme Cēsu un Raiņa ielas krustojumā;
  • no plkst. 11.00 līdz 15.00 būs ierobežota satiksme Peldu ielā;
  • sacensību dienā būs slēgta iebraukšana Siguldas pils kvartāla teritorijā.

Lai piedalītos sacensībām, nepieciešama iepriekšējā pieteikšanās “Stirnu buks” tīmekļa vietnē šeit, kur apskatāmi arī distanču faili. Reģistrēšanās elektroniski notiek līdz 12. augusta plkst. 12.00, taču reģistrēties varēs arī uz vietas Siguldā, sacensību centrā.

Dalības maksa – no 5 līdz 25 eiro (atkarīga no izvēlētās distances). Sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību, uzrādotSiguldas ID karti, dalības maksai tiek piešķirta 10% atlaide.

Papildu informācija pieejama tīmekļa vietnē www.stirnubuks.lv.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi