Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +11.1℃, DR vējš 7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Madara Gulbis un Bārbala Gulbe izstādē “Ieelpo, izelpo!” kultūras centrā “Siguldas devons”

12. augusts - 04. septembris

No 12. augusta kultūras centrā “Siguldas devons” būs apskatāma Izstāde ”Ieelpo, izelpo!”. Izstāde tiek veidota ar mērķi iepazīstināt novada skatītājus ar divu mākslinieču – Bārbalas Gulbes un Madaras Gulbis – radošo veikumu. Katra, pārstāvot dažādas vizuālās mākslas nozares, izstādīs savus mākslas darbus, kas papildinās viens otru izstādes telpā, tādejādi veidojot jaunu, kopēju mākslas tēlu. Izstādē “Ieelpo, izelpo!” būs skatāmi stikla plastikas un glezniecības mākslas darbi.

Mākslinieces Bārbala Gulbe un Madara Gulbis ir māsas, dzimušas Rīgā, bet viņu saknes ir meklējamas Krimuldas pagastā.

Izstādes nosaukums “Ieelpo, izelpo!” norāda uz ritmiskumu, lietu kārtību, darbību un liek domāt par kustību, dzīvību, dzīvības prieku, tā sajūtu un vienotību ar pasauli. Ieelpa–izelpa ir kā meditācija, koncentrēšanās, paškoncentrēšanās, apzināšanās. Ieelpa un izelpa ir būtiska meditācijas tehnikās. To darot, ir jāvēro sava elpa, jākontrolē, jāvada tā. Mierīga elpa, mierīga sirds, mierīgs prāts.

Izstāde kultūras centra zālē “Silva” apskatāma no 12. augusta līdz 4. septembrim, darbdienās no plkst. 11.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 16.00, bet sestdien, 14. augustā, no plkst. 15.00 līdz 18.00 mākslinieces gaidīs skatītājus uz tikšanos.

Ieejas maksa izstādē 2,50 eiro, arSiguldas ID karti 20% atlaide. Mākslai draudzīgās dienas ir otrdienas, kad ieejas biļete izstādē ir ar 50% atlaidi.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi