Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 20. oktobris
Šodien sveicam: Leonīds, Leonīda
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, DR vējš 6.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Dubultprieka tirdziņš Stacijas un Raunas ielas krustojumā

14. augusts 09.00
Tirdziņš norisināsies no plkst. 9.00 līdz 14.00. Tajā kā pārdevējs var piedalīties jebkurš, kuram mājās ir liekas mantas, kas citiem varētu noderēt. Savukārt pircējiem tā ir iespēja iegādāties preces lētāk.
 
Tirdziņš notiek brīvā dabā. Pārdevēji tirdziņā ierodas ar savām automašīnām un tirgojas blakus tām, preces novietojot savos bagāžniekos, uz saviem līdzpaņemtajiem galdiem vai statīviem. Pārdevēji tirgo dažādas preces – apģērbus, apavus, velosipēdus, lustras, mēbeles, interjera priekšmetus, bērnu ratus, autokrēsliņus, sadzīves tehniku, visu dārzam, grāmatas, personīgās kolekcijas un citas lietotas lietas.
 
Dubultprieka tirdziņa apmeklējums ir bez maksas, un to organizē, kā arī par noteikumu ievērošanu atbild SIA “Z Risinājumi”. Tālruņa numurs papildu informācijai 29147871.
 
 
 
Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.
 
Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.
 
Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi