Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 16. oktobris
Šodien sveicam: Daiga, Dinija, Dinārs
Laika ziņas: Sigulda +8.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ekspozīcija “Vārda pēc” koprades laboratorijās Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā

2. septembris - 02. oktobris

Līdz 2. oktobrim Siguldas dzelzceļa stacijas koprades laboratorijās apskatāma izstāde “Vārda pēc”, apvieno trīs jaunas ekspozīcijas, kuras vieno “vārds”. Ekspozīcijas veidotas no dažādu autoru darbiem.

Izstāde “meta. laiks”, autore Diana Lelis

Izstādes ekspozīcija ir kā personības meklējumu spogulis, kas parāda šo jauno pasaules reflektēšanas ceļu, kas ir “kā dzīvsudraba stāvoklis starp ironiju un sirsnību, naivumu un zināšanām, relatīvismu un patiesību, optimismu un šaubām un bez šī visa, tiekšanās pēc daudzveidīgiem un netveramiem apvāršņiem. Mums jāiet uz priekšu un jāsvārstās!”

Izstāde Koki zīmē”

Koki zīmē” ir kā mākslas izpausme, kas ļauj apstāties un vērot kā dabas ritmi nesteidzīgi zīmē savus rakstus, tā it kā tiem būtu viss pasaules laiks. Koku radītās grafikas ir mākslas forma, ar kuras palīdzību atrast brīnumaino ikdienišķās parādībās.

Izstāde Vārda pēc”

Interaktīvajā izstādē iespējams iepazīt daļu no Siguldas novada literārā mantojuma – izlasīt prozas fragmentus vai dzeju. Pirmajam pieteikumam izvēlēti autori Pauls Bankovskis, Guntars Godiņš, Andris Marts, Ivande Kaija, Edvīns Raups, Anšlavs Eglītis, Imants Ziedonis, Luīze Pastore, Jānis Sudrabkalns, Garlībs Helvigs Merķelis, Valda Mora, Leons Briedis, Doku Atis, Māra Ozola, Artis Ostups un Inga Ābele.

Ar katra autora pieteikumu iespējams iepazīties, to izlasot vai izvēloties interaktīvo puzli, noskenējot pie katra autora QR kodu, noklausīties paša autora vai citu ierunātus fragmentus.

Izstādes vizuālo noformējumu veidojusi Ivita Brūdere.

Pasākumi