×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +11.6℃, ZA vējš 1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Anetes Kalniņas gleznu izstāde “Mana telpa. Atgriešanās” Mālpils Kultūras centra izstāžu zālē

12. septembris - 30. novembris

Mālpils Kultūras centra apmeklētājiem ir apskatāma kultūras centra simtā izstāde, kurā eksponētas Anetes Kalniņas radītās ainavu gleznas. Ekspozīcijā “Mana telpa. Atgriešanās” skatāmi darbi, kuros izmantotas abstrahētas dabas formas un silueti.

Izstādes apmeklētāji varēs aplūkot 12 lielformāta gleznas, kas tapušas no 2017. līdz 2021. gadam. Tāpat interesentiem tiks sniegta iespēja vērot un būt klātesošiem divu gleznu radīšanas procesā, kas tiks pabeigtas līdz izstādes noslēgumam.

Anete Kalniņa ir absolvējusi Mālpils Mūzikas un mākslas skolu, kur māksliniece apguvusi gan klavieru spēli, gan absolvējusi Mākslas nodaļu, tādēļ izstādes atklāšana gleznotājai ir kā patīkama atgriešanās Mālpilī.

Izstāde “Mana Telpa. Atgriešanās” Mālpils Kultūras centra izstāžu zālē būs skatāma līdz 30. novembrim.

Pasākumi