Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda -12.7℃, DA vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

ATCELTS! Daigas Krūzes gleznu izstāde “Sarunas” Siguldas novada bibliotēkā

23. septembris - 30. oktobris

Līdz 30. oktobrim Siguldas novada bibliotēkas apmeklētāji varēs aplūkot mākslinieces Daigas Krūzes gleznu izstādi “Sarunas”. Izstādē ir skatāmas gleznas, kas tapušas galvenokārt 2020. un 2021. gadā. Dabas uztveršana un  saklausīšana ir pirmais impulss, kas iespaidojis autores pēdējā laika darbus. Tālāk ir brīva ļaušanās gleznošanas procesam, iepriekš neizplānojot darbības gaitu un sižetu.

Māksliniece Daiga Krūze izstādi “Sarunas” raksturo kā sarunu starp dabu, apkārt notiekošo un krāsām. Tā ir saruna, no kuras rodas iedvesma tikpat atraktīvi gleznot.

Māksliniece Daiga Krūze ir laikmetīgās glezniecības pārstāve un tiek uzskatīta par vienu no spilgtākajām latviešu jaunās paaudzes māksliniecēm. 2004. gadā Daiga Krūze absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas maģistrantūru. Daiga Krūze aktīvi piedalās izstādēs Latvijā un ārvalstīs, ir sarīkojusi vairāk kā 20 personālizstādes. Par savu radošo darbu Daiga Krūze saņēmusi arī vairākus apbalvojumus un 2011. gadā tika nominēta Honkongā un Londonā dibinātajai Eiropas Mākslas balvai.

 

Pasākumi