Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda -12.7℃, DA vējš 2.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

ATCELTS! Inčukalna mākslinieku kopas dalībnieces Rasmas Šubes akvareļu izstāde Inčukalna Tautas namā

1. oktobris - 31. oktobris

Līdz 30. oktobrim ikvienam interesentam ir iespēja Inčukalna Tautas namā apskatīt Inčukalna mākslinieku kopas dalībnieces Rasmas Šubes akvareļu izstādi.

Māksliniecei Rasmai Šubei zīmulis vai krītiņš jau kā bērnam rokās bija vienmēr un visur. Šī vēlme radīt un zīmēt bija tēva rados izteikta, un tēvs ļoti atbalstīja meitas centienus. Inčukalna pamatskolas zīmēšanas skolotājs Voldemārs Gudovskis ielika labus pamatus akvareļa tehnikā, kurai Rasma ir uzticīga līdz pat šodienai.

Jau pēc pamatskolas beigšanas vairāk nekā divus gadus viņa apmeklēja Mākslas akadēmijas sagatavošanas kursus. 1983. gadā sāka un joprojām darbojas VEF Kultūras pils tautas glezniecības studijā “Varavīksne”, kur liela loma un iedrošinājums bija studijas vadītājai Ilzei Strikāvinai. Rēzeknes Mākslas koledžā Rasma Šube ieguva keramiķa izglītību, Latvijas Universitātē – pedagoģijas prasmes. Gandrīz 40 gadus darbojoties studijā “Varavīksne”, Rasma piedalījusies dažādās mākslas izstādēs.

2001. gadā tika izveidota Inčukalna mākslinieku kopa, kuras dalībniece Rasma ir kopš pašiem tās pirmsākumiem un gandrīz visās Mākslas dienu izstādēs ir prezentējusi savus darbus, taču šobrīd izstādīta mākslinieces pirmā personālizstāde.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi