×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda +12.2℃, DR vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Gleznotājas Kristīnes Kutepovas personālizstāde “Dabas klātbūtne” Mālpils Kultūras centra izstāžu zālē

5. decembris - 27. janvāris

Ņemot vērā apmeklētāju interesi, Mālpils Kultūras centrs radis iespēju pagarināt izstādes “Dabas klātbūtne” apskates laiku līdz 27. janvārim. Izstādē eksponēti gleznotājas Kristīnes Kutepovas darbi, kuros atrodami stāsti par liepu ziediem Lielupes krastā, kaķa noslēpumaino pasauli, Palermo kalniem, meža gariem un par pāreju no viena posma citā. Gleznas atspoguļo un atgādina par dabas klātbūtni visur, arī abstraktās lietās.

Kristīne Kutepova absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās mākslas nodaļas glezniecības bakalaura un maģistra studiju programmu. Kopš 2014. gada Kristīne Kutepova piedalījusies dažādās grupu izstādēs, tostarp starptautiskos projektos Itālijā un Vācijā. Mākslinieces nozīmīgākās personālizstādes ir “Redzējumi” Rīgas Mākslas telpā, “Brīnumzeme” Jūrmalas pilsētas muzejā, “Dabas portreti” Liepājas pilsētas muzejā un citas.

2017. gadā gleznotāja saņēmusi Mākslas akadēmijas balvu konkursā “SEB stipendija glezniecībā” un 2015. gadā – mecenātes Ināras Teterevas stipendiju mākslā.

Kristīnes Kutepovas personālizstāde “Dabas klātbūtne” Mālpils Kultūras centra apmeklētājiem būs pieejama līdz 27. janvārim.

Izstāde ir bez maksas un apskatāma Mālpils Kultūras centra darba laikā, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Apmeklējot izstādi, ir jālieto sejas maskas.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumi