Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Otrdiena, 17. maijs
Šodien sveicam: Herberts, Dailis, Umberts
Laika ziņas: Sigulda +6.2℃, Z vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Fotogrāfiju izstāde “Noķer Ziemassvētkus...” Mores Mākslu šķūnī

15. decembris - 09. janvāris

No 15. decembra plkst. 18.00 līdz 9. janvārim Mores Mākslu šķūnis aicina rast svētku sajūtas, apskatot 7 fotogrāfu izstādi “Noķer Ziemassvētkus…”.

More ir īpaša ar to, ka tur atrodams kāds sevišķs šķūnis – Mākslu šķūnis. Kautrīgi sevi pieteicis pagājušajā sezonā, patlaban šķūnis ir labi iejuties un ik pa brīdim iepriecina morēniešus un ciema viesus ar ko īpašu.

Šajos Ziemassvētkos Mores Mākslu šķūnis piedāvā apskatīt foto izstādi “Noķer Ziemassvētkus…”, kas liek smaidam kaut nedaudz iezagties mutes kaktiņos, tāpēc īpaši aicināti visi, kam līdz šim vēl nav izdevies rast svētku sajūtu.

Izstāde blakus Mores pagasta Tautas namam esošajā Mākslu šķūnī būs atvērta no 15. decembra. Šķūnis nupat ticis pie jauna apgaismojuma, tāpēc apmeklētāji var netraucēti apskatīt izstādi arī diennakts tumšajā laikā. Izstādē redzami 7 fotogrāfu darbi – Ievas Perminas, Ievas Vizules, Karīnas Jurciņas, Gunitas Straupmanes, Gintas Zīvertes, Līvas Ziediņas un Edgara Semaņa. Katrs no viņiem ir dalījies ar savām Ziemassvētku sajūtām – vienam tas ir viens no gaidītākajiem notikumiem, citu tomēr pārņem skumjas par gada noslēguma tuvošanos.  

“Ziemassvētki ir mani svētki. Ne tikai tāpēc, ka tie iekrīt vienā dienā ar manu vārda dienu, bet arī tā sirdsmiera dēļ, ko tie nes. Šie ir ģimenes kopā būšanas svētki, kas tiek aizvadīti sveču gaismā, ar kamīna sprakšķēšanu fonā, kopīgām svētku vakariņām un mieru. Ziemassvētki ir mirklis, ko gribas noķert, ielikt kārbiņā un to sajūtu apciemot ikreiz, kad skumīgs prāts….” Tā par Ziemassvētkiem stāsta Ieva Vizule, viena no fotogrāfiju autorēm.

Pasākumi