Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 18. maijs
Šodien sveicam: Inese, Inesis, Ēriks
Laika ziņas: Sigulda +5.7℃, Z vējš 3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mākslu skolas “Baltais flīģelis” audzēkņu grafikas darbus izstāde “Ziemeļu nakts” Tūrisma informācijas centra logos

20. decembris - 31. janvāris

Mākslu skolas “Baltais flīģelis” 1.m, 2.m un 3.m klases skolēni pirmssvētku laikā sarūpējuši īpašu sveicienu ikvienam Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma garāmgājējam, Tūrisma informācijas centra Ausekļa ielā 6 logos izvietojot savus grafikas darbus izstādē “Ziemeļu nakts” (skolotāja – Dace Andersone).

Izstādes “Ziemeļu nakts” darbos iemūžināti īpašie un visgaidītākie ziemeļbrieži – tie, kuri palīdz Ziemassvētku vecītim atnest bērniem dāvanas, īstie vecīša ziemeļbrieži.

Izstāde Tūrisma informācijas centra logos būs apskatāma līdz 31. janvārim.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi