×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 4. oktobris
Šodien sveicam: Modra, Francis, Dmitrijs
Laika ziņas: Sigulda +6.5℃, ZR vējš 5.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mākslinieka Aigara Truhina gleznu izstāde “Horizonti” Siguldas novada bibliotēkā

23. decembris - 01. marts

Siguldas novada bibliotēkā no 23. decembra līdz1. martam aplūkojama mākslinieka Aigara Truhina gleznu izstāde “Horizonti”. Viņš ir grāmatu dizainers un strādā izdevniecībā “Zvaigzne ABC” kā mākslinieciskais redaktors jau vairāk nekā divdesmit gadus. Šie darbi ir turpinājums iepriekšējo gadu gleznu cikliem un tie tapuši Siguldā no 2016. gada līdz 2021. gada noslēgumam.

Izstādes darbos ir redzami mākslinieka meklējumi gan kompozīcijas, gan glezniecības tehnikas iespējās. Kompozicionāli gleznu uzbūve ir turpinājums iepriekšējo gadu darbiem, taču šoreiz tie ir apzināti vairāk studēti kā ģeometriski vienkāršojumi un meklējumi plaknē. Katra gleznas uzbūve gan kompozīcijā, gan kolorītā ir konkrētas vietas atainojums. Vai tā ir Sigulda, Oviši, vai “prātā iekritusi” ainava. Šajā gadījumā tā nav tīra abstraktā glezniecība, bet vairāk ainavas ģeometrizēta projekcija.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi