×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 24. septembris
Šodien sveicam: Agris, Agrita
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Fotogrāfa Aigara Hibnera izstāde “Spēle” Siguldas pagasta Kultūras namā

11. janvāris - 10. februāris

Līdz 10. februārim Siguldas pagasta Kultūras namā apskatāma fotogrāfa Aigara Hibnera izstāde “Spēle”, kurā eksponēti darbi ar Liepājas teātra aktieriem, kas pirms vai pēc izrādes un pat izrādes laikā ļāvušies spēlei ar fotogrāfu. Fotoizstāde apspoguļo tēlus ārpus dekorācijām, kuros ļoti īsā laika sprīdī noķerti pareizie mirkļi – tēla vīzija, noskaņa un emocijas –, kas iekļāvušies vienā kadrā. Izstādē skatāmi tēli no tādām izrādēm kā “Precības”, “Ģērbējs”, “Ķiršu dārzs”, “Mizantrops”, “Ragana” un citām.

Aigars Hibneris dzimis 1967. gadā Liepājā. 1985. gadā pabeidzis Liepājas 5. vidusskolu (tagad Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskola), studējis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultātē, savukārt 2004. gadā bakalaura grādu Tiesību zinātnēs ieguvis, absolvējot Biznesa augstskolu “Turība”. No 2014. gada A. Hibneris bijis lektors Latvijas Kultūras akadēmijas Latvijas Kultūras koledžā.

14 gadu vecumā A. Hibneris saprata, ka vēlas kļūt par fotogrāfu un strādāt preses un dokumentālās fotogrāfijas jomā. Pateicoties neatlaidīgam darbam un apstākļu sakritībai, no 1991. līdz 1998. gadam pirmā šāda iespēja arī radās, strādājot Liepājas rajona laikrakstā “Ļeņina Ceļš” (“Kursas Laiks”). A. Hibnera darbi ir publicēti daudzos preses izdevumos Latvijā un ārvalstīs. No 2007. līdz 2017. gadam A. Hibneris kā fotogrāfs pastāvīgi sadarbojas ar izdevniecību “Rīgas Viļņi”. A. Hibneris ar saviem darbiem ir piedalījies vairākās izstādēs un veidojis personālizstādes. 2012 gadā izdota grāmata “Liepājas teātris. Aiz priekškara”.

Izstāde līdz 10. februārim apskatāma Siguldas pagasta Kultūras namā (Zinātnes ielā 7B) no pirmdienas plkst. 10.00 līdz 19.00 un no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja izstāde ir bez maksas, uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu kopā ar personas apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Apmeklējot izstādi, ir jālieto sejas maskas.

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Pasākumi