×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mentālās veselības un mūzikas festivāls “Ogle 2022” Siguldas pils kvartālā

8. jūlijs - 09. jūlijs

 

Veicinot izpratni un zināšanas par mentālās veselības nozīmīgumu sabiedrībā, šīs nedēļas izskaņā, no 8. līdz 9. jūlijam, Siguldas pils kvartālā norisināsies mentālās veselības un mūzikas festivāls “Ogle 2022”. Divu dienu garumā festivāla apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt diskusijas un padomus no nozares ekspertiem par mentālo veselību – stresu, izdegšanu, vecāku emocionālo stabilitāti un citām nozīmīgām tēmām.

Festivāla “Ogle 2022” apmeklētājiem būs pieejama plaša lekciju un diskusiju programma. Pirmajā festivāla dienā sarunu klāsts tiks atklāts ar psihiatres Lienes Sīles lekciju par psihoemocionālo brīvību, pēc kuras sekos psihiatra Gunāra Trimdas lekcija par stresu, izdegšanu un izturību ikdienā, kā arī diskusija “Vecāku psihoemocionālā stabilitāte. Kā to saglabāt?”. Savukārt ar koncertiem abās festivāla dienās apmeklētājus iepriecinās mūziķi: reperis ansis, Arturs Skutelis, duets “Čipsis un Dullais”, “I Mean Love”, “Muud”, “Indygo”, “Oghre”, kā arī norvēģi “The Dead Monarchs”.

Festivāla otrajā dienā gaidāma lekcija par ērti izmantojamiem pašpalīdzības rīkiem, saskaroties ar mentālām grūtībām. Lekciju “Piedzīvot karu: no šoka līdz pārvarēšanai” vadīs klīniskā psiholoģe Jana Štagere (Yana Shtager) no Ukrainas. Savukārt krīzes centra Skalbes pārstāvji vadīs sarunu “Pašnāvība – nogalini stigmu”, tāpat paredzēta diskusija par pieredzes stāstiem, apmeklējot terapijas, kuru vadīs psihoterapeits Ernests Pūliņš-Cinis.

Festivāla sarunu un diskusiju bloku noslēgs “WHO” filma “I had a black dog” par to, kā atpazīt depresiju un “Comedy Latvia” stāvizrāde “Par tādām lietām nejoko.”

Šogad festivāla programma veidota tā, lai saturs būtu uztverams latviešu, krievu un angļu valodā.

Ieejas maksa divu dienu festivālā ir 14,50–29 eiro. Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas “Biļešu servisa” kasēs, tostarp tiešsaistē. Reaģējot uz šī brīža notikumiem pasaulē, Ukrainas kara bēgļi tiek aicināti apmeklēt festivālu “Ogle” bez maksas, iepriekš sazinoties ar organizatoriem, zvanot uz tālruņa numuru 28456477 vai rakstot uz e-pasta adresi info@oglefest.lv. Plašāka informācija par festivālu pieejama šeit.

Šogad festivāls “Ogle” norisināsies trešo reizi. Siguldā festivāls “Ogle” norisināsies ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu, kas saņemts, piedaloties Siguldas novada Kultūras un sabiedrībai nozīmīgu projektu finansēšanas konkursā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi