×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +6.1℃, Z vējš 1.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Grupas “Bermudu divstūris” koncerts Siguldas pilsdrupu estrādē

10. jūlijs 19.00

10. jūlijā plkst. 19.00 Siguldas pilsdrupu estrādē, prezentējot jauno singlu “Līgava” no gaidāmā albuma “Vidēji Glīts”, uzstāsies grupa “Bermudu divstūris”. Ieeja Siguldas pilsdrupu estrādes teritorijā no plkst. 17.00.

Grupa “Bermudu divstūris” ir viena no pieprasītākajām ballīšu grupām Latvijā, kas spēj iekustināt ikvienu un jebkurā vecumā. “Bermudu divstūris” ir izdevuši divus studijas albumus un jaunais albums “Vidēji glīts” sagaidāms jau maijā. Grupa ir ieguvusi vairākas nominācijas “Mūzikas gada balvas” ceremonijā – “Radio hits”, “Labākais albums” un “Gada dziesma”.

Pirmās 300 biļetes par zemāku cenu – 15 eiro, vēlāk – 20 eiro. Ģimenes biļetes (2 pieaugušie un 2 bērni) cena – 70 eiro. Bērniem līdz 3 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja koncertā ir bez maksas. Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē šeit.

Pasākums norisināsies atbilstoši tā brīža valstī noteiktajiem epidemioloģiskajiem noteikumiem.

 

Atgādinām, ka joprojām jāievēro piesardzības pasākumi un individuālā atbildība par savu veselību. Aicinām rūpēties par roku higiēnu un izmantot publiski pieejamos dezinfekcijas stendus, kā arī ievērot distanci un sanitāro protokolu, apmeklējot publiskas vietas un pasākumus.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi