×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +16.9℃, DR vējš 2.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mākslinieces Sandras Valaines izstāde “Zaļā daba” Allažu Tautas namā

1. aprīlis - 10. jūnijs

No 1. aprīļa Allažu Tautas namā apskatāma mākslinieces Sandras Valaines izstāde “Zaļā daba”. Izstādē “Zaļā daba” aplūkojamie mākslas darbi darināti kopš 2020. gada. Darbu radīšanai māksliniece iedvesmojusies no dalības Mākslas plenērā Varakļānos 2020. gada vasarā. Ekspozīcijā redzamie darbi tapuši Sandras piemājas šķūnītī, iedvesmojoties no redzētā, pieredzētā un vēl neredzētā.

Darbu autore dzimusi Varakļānos, zināšanas apguvusi Lubānas vidusskolā un Latvijas Universitātē. Šobrīd Sandra Valaine strādā Lubānas Mākslas skolā kā zīmēšanas un gleznošanas pasniedzēja.

Izstāde “Zaļā daba” Allažu Tautas namā apmeklētājiem atvērta līdz 10. jūnijam no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 14.00–18.00 vai. Ja interesents vēlas izstādi apmeklēt citā laikā, tad lūgums pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 26545054 Tautas nama vadītājai Ancei Bērzei.

Pasākumi