×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +3.5℃, Z vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Pludmales volejbola sacensību “KS čempionāts” 4. posms Gaujas pludmalē

21. jūlijs 18.00

 

Notiks pludmales volejbola sacensību “KS čempionāts” 4. posms

21. jūlijā plkst. 18.00 Siguldas pludmalē notiks pludmales volejbola sacensību "KS čempionāts" 4. posms. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens pludmales volejbola cienītājs, pārstāvot sevi individuāli. Turnīra 4. posms norisināsies gan sieviešu, gan vīriešu grupās.

Spēlētāju skaits ir ierobežots – 16 dalībnieki katrā grupā. Pieteikšanās sacensībām norit, aizpildot pieteikuma anketu šeit.

Dalības maksa sacensībās ir 8 eiro no dalībnieka.

Plašāka informācija par sacensībām pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 20355535 vai rakstot uz e-pasta adresi volejbols@nuki.lv.

Informāciju sagatavoja:
Sporta klubs "NUKI" valdes loceklis
Gvido Gailītis

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi