×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +28.1℃, DA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Atrakciju parks “Annels” Siguldas svētku laukumā

2. jūnijs - 12. jūnijs

No 2. līdz 12. jūnijam Siguldas svētku laukumā darbosies atrakciju parks “Annels”, kas piedāvās atpūtu un izklaidi visai ģimenei. Atrakciju parka darba laiks darbdienās no plkst. 12.00 līdz 22.00 un brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 22.00.

Parka mazākajiem apmeklētājiem būs pieejams “Mazais karuselis”, “Vilcieniņš”, kā arī piepūšamās atrakcijas. Lielus un mazus apmeklētājus priecēs karuselis “Raķetes” un “Autodroms”, savukārt asāku sajūtu meklētāji adrenalīna devu atradīs atrakcijā “Extreme” un “Mega šūpoles”. Apmeklējot atrakciju parku, gan bērniem, gan pieaugušajiem būs iespēja pārbaudīt savu precizitāti un veiksmi, piedaloties balvu atrakcijās “Bundžu karalis” un “Šautriņas”.

Izcenojums:

  • Mazais karuselis – 2, 50 eiro;
  • Vilcieniņš – 3 eiro bērnam, 3,50 eiro bērnam kopā ar pieaugušo;
  • piepūšamās atrakcijas – 3 eiro 15 minūtes, 4 eiro 30 minūtes un 6 eiro stunda;
  • Raķete – 3 eiro bērnam, 3, 50 eiro bērnam kopā ar pieaugušo;
  • Autodroms – 5 eiro;
  • Extreme – 7 eiro;
  • Mega šūpoles – 5eiro;
  • Bundžu karalis – 3 eiro;
  • Šautriņas – 3 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi