×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ievas Kalniņas personālizstāde Inčukalna Tautas namā

4. jūnijs - 31. jūlijs

Līdz 31. jūlijam Inčukalna Tautas namā skatāma inčukalnietes Ievas Kalniņas personālizstāde, kurā eksponēti gan klusās dabas, gan ainavu kolāžu un portretu darbi.

Ieva Kalniņa ir aktīva Inčukalna mākslinieku kopas dalībniece, tajā darbojoties 20 gadus. Ievas Kalniņas vecāki bija izcili latviešu mākslinieki – Eduards Kalniņš un Rita Valnere. Meita ir izvēlējusies atšķirīgu glezniecības stilu no vecākiem, bet to portretos ir saskatāma glezniecības stila līdzība.

Pasākumi