×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 14. augusts
Šodien sveicam: Zelma, Zemgus, Virma
Laika ziņas: Sigulda +22℃, A vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Cēsu teātra brīvdabas izrāde “Mucenieks un Muceniece” Inciema estrādē

21. jūnijs 20.00

21. jūnijā plkst. 20.00 aicina ielīgot svētkus Inciema brīvdabas estrādē kopā ar Cēsu teātra režisores Edītes Siļķēnas iestudēto izrādi – Ādolfa Alunāna komisko opereti jeb dziesmuspēli vienā cēlienā “Mucenieks un Muceniece”. Izrādes mūzikas autors ir Raimonds Pauls.

Izrādes sižets: Dundurnieks, kuram jau krietna gadu nasta plecos, vēlas apprecēt skaisto un jauno mucenieci Grietiņu, taču viņa mīl savu darbinieku Jāni. Jānis arī mīl Grietiņu, bet nespēj atzīties savās jūtās, mokās nepamatotā greizsirdībā uz Dundurnieku. Mīlestība var realizēties, tikai pateicoties apstākļu sakritībai un Jāņa draugam Mārtiņam, kas izrādē ir vienīgā skaidri un saprātīgi domājošā persona.

Izrādes apmeklējums ir bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi