×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Visi sīki kukainīši” Mālpils bibliotēkā

13. jūnijs - 15. augusts

Līdz 15. augustam Mālpils bibliotēkā skatāma Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Visi sīki kukainīši”. Eksponētie darbi veidoti dažādās, arī mazāk zināmās tehnikās, izmantota frotāža, kolāža, mozaīka un zīmēšana ar marķieriem. Tāpat apskatāmi arī kukaiņi, kas atveidoti māla ciļņos.

Izstādes izstrādes laikā bērni pētījuši dažādas faktūras, kukaiņu uzbūvi un daudzveidīgās formas un jauniegūtās zināšanas izmantojuši savā jaunradē. Darbi tapuši skolotāju Ērikas Zuteres un Lienes Mackus vadībā.

Ekspozīcija papildināta ar bibliotēkas grāmatām par kukaiņiem.

Pasākumi