×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Lekcija uzņēmējiem “Izaicinājuma priekšā” kopā ar bankas ekonomistu Daini Gašpuiti kultūras centra “Siguldas devons” zālē “Digiti”

28. jūnijs 17.30

Otrdien, 28. jūnijā, plkst. 17.30 kultūras centra “Siguldas devons” zālē “Digiti” Siguldas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības atbalsta punkts organizēs lekciju uzņēmējiem “Izaicinājuma priekšā”, kurā piedalīsies un par jaunākajām Latvijas un globālās ekonomikas prognozēm plašāk stāstīs AS “SEB banka” ekonomists Dainis Gašpuitis.

Ieeja lekcijā ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Aicināti visi Siguldas novada uzņēmēji, kuriem interesē profesionāļa skatījums par Latvijas un starptautiskās ekonomikas perspektīvām un kā tās varētu ietekmēt karš Ukrainā. Tāpat bankas ekonomists ieskicēs pasaules ekonomikas un drošības politikas attīstību, ņemot vērā savu darba pieredzi un prognozes. “Kādi riski apdraud ekonomiku, vai augošā inflācija bremzēs izaugsmi un kādi izaicinājumi sagaida uzņēmējus?” – būs jautājums, par kuru diskutēt.

Lekcija norisināsies Siguldas novada Uzņēmēju konsultatīvās padomes ietvaros dienā, kad uz pirmo tikšanos pulcēsies jaunās padomes locekļi.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi