×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +3.5℃, Z vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Amatieru kartinga čempionāta “KLIKK Summer kart” 3. posms “KLIKK” centrā

5. augusts 17.30

5. augustā plkst. 17.30 “KLIKK” centrā norisināsies amatieru kartinga čempionāta “KLIKK Summer kart” 3. posms. Reģistrācija sacensībām norit tiešsaistē, piesakot dalību šeit.

Amatieru elektrokartinga čempionātā “KLIKK Summer kart” aicināts piedalīties ikviens, kurš vēlas izmēģināt spēkus vēl nebijušā piedzīvojumā, jo šajās sacensībās tiks izmantoti “KLIKK” centra elektrokartingi, rallijkrosa elementi un džokera aplis. 3. posma pasākuma vadītājs – autosporta cienītājs Pauls Timrots.

Lai nodrošinātu plašāku pasākuma pieejamību, sacensībās tiks veikta translācija “KLIKK” centra lapās sociālo tīklu vietnēs Facebook un Youtube. Galveno balvu ieguvēji tiks apbalvoti svinīgā pasākumā 6. augustā.

Informācija par dalību pasākumā un reģistrēšanās kārtību pieejama “KLIKK” centra tīmekļa vietnē. Pirmo reizi reģistrējoties, jāapmeklē saite “Pieteikties”, ar kuras palīdzību dalībnieki tiks pārvirzīti uz starptautisko kartinga tīmekļa vietni, kur reģistrējoties dalībnieki iekļūst starptautiskā reitingā.

Papildu informācija par amatieru kartinga čempionu pieejama “KLIKK” centra tīmekļa vietnē.

Pasākumi