×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ukrainas iedzīvotāju atbalsta informācijas centrs Rīgas ielā 1 un Raiņa ielā 3, Siguldā

28. jūlijs 09.00
28. jūlijā no plkst. 9.00 līdz 13.00 Siguldas Iespēju mājā Rīgas ielā 1 darbosies Ukrainas iedzīvotāju atbalsta informācijas centrs, kurā patvēruma meklētājiem no Ukrainas būs iespējams uzzināt par dažāda veida valsts un pašvaldības piedāvāto palīdzību. Tāpat šajā dienā Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 Ukrainas civiliedzīvotāji, kuriem jau ir vīzas, varēs saņemt Latvijā izdotus personas kodus.

Atbalsta centrā Rīgas ielā 1 tiks sniegtas konsultācijas par valsts un pašvaldības sociālo atbalstu, kā arī palīdzība vīzu un uzturēšanās atļauju pieteikumu  sagatavošanai. Pašvaldības speciālisti palīdzēs sagatavot arī iesniegumu Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras ģimenes pabalsta saņemšanai.

Plašāka informācija par atbalstu Ukrainas civiliedzīvotājiem pieejama šeit.

Pasākumi