×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Muzikālais pikniks ar Mārtiņu Strodu un radošais sarunu klubiņš ar Mores bitenieci Aigu Cederi Mores Mākslu šķūnī

11. augusts 19.00

11. augustā, plkst. 19.00 norisināsies šā gada viens no četriem muzikālajiem piknikiem Mores mākslu šķūnī, kurā piedalīties aicināts ikviens novada iedzīvotājs. Muzikālajam piknikam pievienosies elegantais mūziķis, solists Mārtiņš Strods un radošajā sarunu klubiņā “Viss par un ap bitēm” dalīsies Mores biteniece Aiga Cedere.

“Muzikālajās piknika ceturtdienās” ikviens varēs baudīt muzikālos priekšnesumus, piedalīties radošajās aktivitātēs, meistarklasēs un rokdarbos, klausīties aizraujošus iedzīvotāju stāstus, kā arī aplūkot mākslinieku izstādes.

18. augustā plkst. 19.00 notiks iesildīšanās Mores pagasta svētkiem! Muzikālajā piknikā uzstāsies jaunā un talantīgā dziedātāja Emīlija Kate Tomsone. Savukārt Mores rokdarbnieces radošajā klubiņā mācīs aust rokassprādzes ar pērlēm.

25. augusta plkst. 19.00 – bērnu kino un radošais klubiņš ar Mores Jauniešu Saimi, saldo našķu meistarklase “Vasara burciņā” ko pasniegs morēniete Gita Kauliņa.

Katru ceturtdienu Mores Mākslu šķūnī būs vērojamas mākslinieku izstādes. “Muzikālās piknika ceturtdienas” darbosies ēdinātāji “Suses burgers”, tāpēc apmeklētāji aicināti ņemt līdzi maciņu. Bet ja ir vēlme, droši var ierasties arī ar savu piknika groziņu.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākumi