×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 25. septembris
Šodien sveicam: Rodrigo, Rauls
Laika ziņas: Sigulda +4.2℃, Z vējš 1.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Madaras Neikenas personālizstāde “Nojausma” kultūras centrā “Siguldas devons”

2. augusts - 01. septembris

Līdz 1. septembrim kultūras centrā “Siguldas devons” būs skatāma gleznotājas Madaras Neikenas ainavu izstāde “Nojausma”.

Eksponētie darbi gleznoti eļļas tehnikā uz audekla. Darbos ir nojausma par lauku ainavu: debess un zeme, starp tiem – horizonts. Mierpilna, klusa un maiga, gandrīz nenotverama, caurspīdīga un trausla. Brīži, kad dienas ritumā pirmie vai pēdējie saules stari sastop atmosfēras slāņus, katrā gada rituma nogrieznī citādi. Plašums, telpa un gaiss, neapstādināts laiks.

Madara Neikena (1988) beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļu. Nozīmīgākās personālizstādes bijušas galerijā “Māksla XO” (2016), Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā (2018), galerijā “Daugava” (2018, 2020) un Jūrmalas pilsētas muzejā (2020). Kopš 2010. gada piedalās izstādēs, plenēros un rezidentūrās Latvijā un ārzemēs. Viņas glezniecībā par galveno žanru uzskatāma ainava.

Ieeja izstādē 2,50 eiro, ar Siguldas novada ID karti 20% atlaide. Mākslai draudzīgās dienas – otrdienas, kad ieejas biļete izstādē ir ar 50% atlaidi.

Pasākumi