×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 30. novembris
Šodien sveicam: Andrievs, Andrejs, Andris
Laika ziņas: Sigulda -1.3℃, DA vējš 1.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Kultūras centra “Siguldas devons” 5. sezonas atklāšanas notikumi

9. septembris - 11. septembris

Kultūras centrs “Siguldas devons” jau piekto sezonu priecēs ar daudzveidīgu kultūras piedāvājumu. No 9. līdz 11. septembrim aicinām apmeklēt, sajust un izbaudīt sezonas ieskaņas pasākumus.

Atklāšanas programma atspoguļos noskaņu, kādā kultūras centrs “Siguldas devons” vedīs savus apmeklētājus cauri  sezonai – tā būs dažāda, spilgta, skanīga, emocijām bagāta. Tā aicinās iedvesmoties, aizdomāties un meklēt vērtību, lai piepildītu laiku.

Sezonas atklāšanas programma:

9. septembrī:

  • plkst. 18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas studentu un Siguldas novada lietišķās mākslas meistaru Starptautiskajai Milānas dizaina mesei veidotās ekspozīcijas “Lāpām zeķes – lāpām pasauli!?” atklāšana. Izstāde būs apskatāma līdz 24. septembrim;
  • plkst. 19.00 izskanēs Aijas Andrejevas un “Very Cool People” koncertprogramma “Vudstokas renesanse”. Koncerta īpašie viesi būs “Antikvariniai Kašpirovskio dantys” no Lietuvas. Koncertprogramma “Vudstokas renesanse” ir veltījums leģendām – Dženisai Džoplinai, Džimijam Hendriksam un Džimam Morisonam. Mūziķiem, kuri atstājuši neizdzēšamu iespaidu uz 20. un 21. gadsimta mūziku – gan roku un džezu, gan arī akadēmisko mūziku. Līdz ar to koncertprogramma ir ne vien izklaidējoša, bet arī izglītojoša. Gados jaunāki klausītāji ar tās palīdzību iepazīs leģendārus skaņdarbus, bet vecāki klausītāji atcerēsies jaunību un seksuālo revolūciju. Ieeja koncertā – 20 līdz 25 eiro, arSiguldas novada ID karti tiek piemērota 20% atlaide. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē šeit.

10. septembrī:

  • plkst. 10.00 gaidāmas sarunu brokastis par atdzeju;
  • plkst. 11.00 notiks pirmais Siguldas novada Kultūras forums. Tajā paredzēts apskatīt dažādus veiksmīgus kultūras pakalpojuma, notikumu un vietu attīstības piemērus Latvijā un Siguldas novadā. Forumā varēs piedalīties ikviens iedzīvotājs;
  • plkst. 17.00 teksta grupas “Orbīta” skaņas un gaismas instalācijas atklāšana pie kultūras centra “Siguldas devons”;
  • plkst. 18.00 notiks Siguldas novada pašvaldības apbalvojuma “Gada balva kultūrā” pasniegšanas ceremonija un koncerts “Shipsea. Apgaismo mani”.

11. septembrī:

Plkst. 11.00 risināsies Ģimenes diena, kurā vecāki kopā ar bērniem varēs pavadīt dienu, ko caurvīs iespēja iepazīt latviešu oriģinālliteratūru filmā, radošās aktivitātēs, spēlē un izrādē. Dienas programmā plānots animācijas seriāls “Lupatiņi” un radošās darbnīcas, Luīzes Pastores uzdevumu spēle par grāmatu “Raiņa ielas cirks” un “Dirty Deal Theatro” izrāde-spēle pēc Rūdolfa Blaumaņa noveles “Nāves ēnā”.

Ieeja pasākumos ir bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi