×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 13. aprīlis
Šodien sveicam: Egils, Egīls, Nauris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Elīzas Kleines-Šablinskas izstāde “Ēdene” Allažu Tautas namā

25. augusts - 31. oktobris

Allažu Tautas nama foajē būs apskatāma arī Elīzas Kleines-Šablinskas izstāde “Ēdene”. Izstādē “Ēdene” būs aplūkojama gan glezniecība tekstilā, gan tradicionālā formā – uz audekla.

Darbus vieno izteiksmīgs kolorīts un dabai raksturīgie organiskie ritmi un formas. Daudzslāņaini, noslēpumaini un sapņaini – gluži kā Ēdenē. Interesenti ar ekspozīciju varēs iepazīties līdz 31. oktobrim.

Pasākumi