×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.3℃, Z vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Jāņa Zilvera fotoizstāde “Dzīvā daba Siguldā” Mores bibliotēkā

3. oktobris - 31. oktobris

No 3. līdz 31. oktobrim Mores bibliotēkā aplūkojama dabas pētnieka, fotogrāfa un ģeogrāfa Jāņa Zilvera fotogrāfiju izstāde “Dzīvā daba Siguldā”.

Jānis Zilvers ir ģeogrāfs, dabas pētnieks un fotogrāfs, kurš Latvijas dabas skaistumu tver caur fotokameras aci. Jāņa Zilvera mērķis ir parādīt mums dabā to, ko vairs nemākam vai nezinām ieraudzīt. Caur fotogrāfijām un stāstiem Jānis Zilvers rāda dabas skaistumu un tās bagātības. Katrai fotogrāfijai ir savs stāsts, savs skaidrojums – viņš saredz jēgu tieši skaidrojošā darbā. Dabas fotogrāfs fotokameru par savu draugu sauc jau vairāk nekā 15 gadus. Pēc izglītības ģeogrāfs ar padziļinātu interesi dabas procesos un dzīvnieku uzvedībā. Dabas nozarē fotogrāfs darbojas jau kopš bērna kājas, bet profesionāli jau vairākus gadus velta laiku dabas procesu izzināšanai. Jānis Zilvers uzskata, ka tā nav veiksmīga diena, ja nav pabūts dabā un piedzīvots kas jauns.

Jānis Zilvers strādājis Dabas aizsardzības pārvaldē, šobrīd ir “TV24” raidījuma “Dabas tops” vadītājs, līdzdarbojas vecāku stādaudzētavā “Pīlādži” un vīndarītavā “Zilver”, ir viens no orientēšanās kluba “Siguldas takas” rīkotājiem, kā arī liels ceļotājs. Sižetu par dabas fotogrāfu Jāni Zilveru iespējams noskatīties režisora un žurnālista Armanda Tripāna veidotajā raidījumā “Meža stāsti”

Pasākumi