×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, ZA vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Laiks sēņot” Mālpils bibliotēkā

14. oktobris - 01. decembris

Līdz 1. decembrim Mālpils bibliotēkā būs apskatāma Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu ekspozīcija “Laiks sēņot!”.

Darbus vieno kopīga tematika, bet izstādē apskatāmi dažādi mākslas veidi un tehnikas. Ekspozīcijas centrālo daļu veido pie skolotājas Māras Ārentes stikla dizaina stundās radītais – kompozīcijas stiklā, kuru tapšanā izmantota stikla matēšana un gravēšana.

Bez stikla darbiem izstādē skatāmas no dabas zīmētās sēņu studijas un krāšņas kolāžas par tēmu “Trakais sēņotājs”. Zīmējumi un kolāžas radīti skolotājas Ērikas Zuteres mācību stundās.

Iepriekšējā ekspozīcija “Burtu spēles” no 13. oktobra apskatāma Mālpils vidusskolas bibliotēkā.

Pasākumi