×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 22. aprīlis
Šodien sveicam: Armands, Armanda
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu izstāde “Laiks sēņot” Mālpils bibliotēkā

14. oktobris - 01. decembris

Līdz 1. decembrim Mālpils bibliotēkā būs apskatāma Mālpils Mūzikas un mākslas skolas audzēkņu darbu ekspozīcija “Laiks sēņot!”.

Darbus vieno kopīga tematika, bet izstādē apskatāmi dažādi mākslas veidi un tehnikas. Ekspozīcijas centrālo daļu veido pie skolotājas Māras Ārentes stikla dizaina stundās radītais – kompozīcijas stiklā, kuru tapšanā izmantota stikla matēšana un gravēšana.

Bez stikla darbiem izstādē skatāmas no dabas zīmētās sēņu studijas un krāšņas kolāžas par tēmu “Trakais sēņotājs”. Zīmējumi un kolāžas radīti skolotājas Ērikas Zuteres mācību stundās.

Iepriekšējā ekspozīcija “Burtu spēles” no 13. oktobra apskatāma Mālpils vidusskolas bibliotēkā.

Pasākumi