×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.3℃, Z vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Zviedru mākslinieces Stīnas Virsēnas ilustrāciju izstāde ar Astrīdas Lindgrēnas citātiem “Bez vardarbības” Mores bibliotēkā

3. novembris - 17. novembris

No 3. līdz 17. novembrim Mores pagasta bibliotēkā būs skatāma zviedru mākslinieces Stīnas Virsēnas ilustrāciju izstāde ar Astrīdas Lindgrēnes citātiem “Bez vardarbības”, kas vēsta par bērnu audzināšanu bez vardarbības, izmantojot pozitīvu disciplīnu.

Ekspozīcijā redzamas zviedru mākslinieces Stīnas Virsēnas ilustrācijas, kas apvienotas ar tekstiem no Astrīdas Lindgrēnes runas “Bez vardarbības”. 

Izstāde tapusi, sadarbojoties Zviedrijas vēstniecībai ar Zviedru institūtu.

Pasākumi