×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Izstāde “Ziemassvētki senajās pastkartēs” sadarbībā ar Leļļu mākslas muzeju un mākslinieci Ināru un Uldi Liepu Siguldas dzelzceļa stacijas koprades laboratorijās

4. decembris - 06. janvāris

Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās 4. decembrī plkst. 17.00 līdz ar Ziemassvētku egles iemirdzēšanos, iedegsies arī svētku noskaņa izstādē “Ziemassvētki senajās pastkartēs”.

Kad tuvojas Ziemassvētki un uzsnieg pirmais sniegs, mēs visi kļūstam mazliet sentimentāli. Šajā laikā tik ļoti gribas piedzīvot sajūtu, ko sauc par brīnumu... Un šo svētku gaidīšanas laiku pavadīt, rakstot Ziemassvētku kartītes tuviem un mīļiem draugiem, kaimiņiem, ģimenei un piepildīt pasauli ar labām domām un sirsnību!

Ziemassvētku kartīšu rakstīšanas tradīcija aizsākās jau 15. gadsimtā un mēs to varētu turpināt arī šogad! Šogad krāsainu un neparastu atklātnīšu pilsētiņu koprades laboratorijās uzburs mākslinieki Ināra Liepa un Uldis Liepa, kas ļaus ielūkoties ne tikai savā unikālajā seno laiku leļļu, eglīšu rotājumu un Ziemassvētku atklātnīšu kolekcijā, bet radīs arī ēnu teātri, kurā jautrā karuselī griezīsies atklātnīšu pasaku varoņi. Varbūt uz kādas senās atklātnītes izlasītais novēlējums atsauks atmiņā kādu jūsu sen aizmirstu stāstu.

Izstāde būs apskatāma līdz 6. janvārim.

Pasākumi