×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 20. jūnijs
Šodien sveicam: Rasma, Rasa, Maira
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Ingas Grīgas gleznu izstāde “Iedvesmas mirkļi” Jūdažu Bibliotēkā un sabiedriskajā centrā

2. februāris - 28. februāris

Jūdažu Bibliotēkā un sabiedriskajā centrā no 2. līdz 28. februārim skatāma siguldietes Ingas Grīgas gleznu izstāde “Iedvesmas mirkļi”. 

Inga Grīga gleznošanas prasmes sāka apgūt pirms 6 gadiem Agitas Zāberes (Zālītes) mākslas studijā. Par sevi māksliniece saka, ka savu aicinājumu un pašrealizāciju ir atradusi gleznošanā – tas ir mirklis prieka un miera ārpus ikdienas un laika.

Ingas darbos košas krāsas ir pārtapušas ziedu kompozīcijās, kas atmodina dzīvesprieku, jūras ainavas, kurās var saklausīt jūras šalkoņu un klusā daba, kas ļauj mākslinieces acīm redzēt skaistumu mums apkārt.

Pasākumi