×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 14. jūnijs
Šodien sveicam: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

“BikiKONCERTS” visai ģimenei kultūras centrā “Siguldas devons”

24. marts 14.00

 

Šo piektdien, 24. martā, plkst. 14.00 gaidāms koncerts bērniem un ģimenēm “BikiKONCERTS”, kuru vadīs un ar dzejas lasījumiem piedalīsies dzejniece Inese Zandere. “BikiKONCERTS”, kā norāda nosaukums, ir cieši saistīts ar izstādi “BikiMETRS”, kas arī apskatāma kultūras centrā “Siguldas devons” un kuru nu jau apmeklējuši vairāk nekā 2000 bērni.

Koncertā uzstāsies nekas cits kā “BikiGrupa”, kas sniegs ne tikai muzikālu priekšneusmu, bet rosinās jaunos klausītājus līdzdarboties – atbildēt uz dažādiem jautājumiem, kā arī muzicēt kopā ar “BikiGrupu”.

Grupa sastāv no pieciem mūziķiem: Matīss Circenis (balss, klavieres, ģitāra), Mārtiņš Kokars (sitaminstrumenti, bass), Agnese Malnača (balss, flauta), Marta Smilga (balss, basģitāra, vijole) un Patriks Stepe (balss, klavieres, saksofons). Koncerta mērķauditorija ir pirmsskolas vecuma bērni (4–7 gadi) un 1.–4. klases audzēkņi.

Koncerta programmā ir iekļautas bērniem un vecākiem jau iemīļotas un zināmas dziesmas – “Kartupeļi, kartupeļi” (Jānis Sildegs, Vitauts Ļūdēns), “Zaķīšu pirtiņa” (Imants Kalniņš, Vilis Plūdonis), “Saulīte ar zobiem” (Valters Kaminskis, Māris Čaklais), kā arī “BikiGrupas” veidotas oriģināldziesmas tieši šim projektam. Grupas mērķis ir rosināt bērnos interesi par latviešu dzejas, mūzikas un ilustrāciju mijiedarbību.

Savukārt izstāde “BikiMETRS”, kas kultūras centrā “Siguldas devons” pieejama vēl tikai šonedēļ, būs lielisks koncerta papildinājums. Šī ir tiešām unikāla, augstas kvalitātes izstāde veidota bērnu auditorijai, kā arī ir unikāla Latvijas grāmatu ilustrāciju izstāde. Šī izstāde ir ceļojums un piedzīvojums gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Koncerta ilgums: 90 minūtes. Biļetes cena ir 10 eiro, arSiguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā – 20 % atlaide, 40 % atlaide daudzbērnu ģimenēm. Biļetes iegādājamas biļešu paradīzes kasēs elektroniski vai klātienē.

Pasākumi