×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

“Sarunas bibliotēkā” tikšanās ar alpīnistiem un grāmatas “Pamirs mana sirds mīlestībā” autoriem Kristīni un Kristapu Liepiņiem Siguldas novada bibliotēkā

29. marts 17.00

29. martā plkst. 17.00 Siguldas novada bibliotēkā gaidāma cikla “Sarunas bibliotēkā” tikšanās ar alpīnistiem un grāmatas “Pamirs mana sirds mīlestībā” autoriem Kristīni un Kristapu Liepiņiem.

Alpīnisti Kristīne un Kristaps Liepiņi dalīsies stāstos par saviem piedzīvojumiem un mīlestību pret kalniem. Kristīne un Kristaps Liepiņi ir vieni no pieredzējušākajiem un vispusīgākajiem aktīvajiem Latvijas alpīnistiem. Kristaps ir alpīnists un alpīnisma instruktors ar gandrīz 40 gadu pieredzi, savukārt Kristīne kalnos kāpt sākusi tikai pirms desmit gadiem. Šajos gados abi kopā sasnieguši aptuveni pusotru simtu kalnu virsotņu piecos kontinentos, veicot maršrutus gan uz augstkalnu virsotnēm, gan arī uz tehniski ļoti sarežģīti sasniedzamām vertikāla ledus un klinšu smailēm. Grāmata “Pamirs mana sirds mīlestībā” ir Kristīnes un Kristapa Liepiņu ar emocijām un pieredzi bagātais kalnu mīlestības stāsts, kurš bagātīgi papildināts ar ekspedīcijas gaitā uzņemtajām fotogrāfijām.

Īsā laikā grāmata radījusi necerēti lielu interesi Latvijā. To lasa ne tikai rūdīti kalnos kāpēji un iesācēji, bet pat tie, kas nemaz negatavojas kalnos kāpt. Grāmatā atrodamas arī atbildes uz jautājumiem, kurus cilvēki parasti baidās skaļi pajautāt. Taču pamatā ir stāsts par to, kāpēc cilvēks vispār kāpj  kalnos, kādēļ riskē ar dzīvību.

Pasākumā Kristīnes un Kristapa Liepiņu stāstījums tiks papildināts ar krāšņām fotogrāfijām.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi