×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Siguldas pilsētas vidusskolas Radošo industriju virziena 10., 11., 12. klases skolēnu izstāde “Ievēro! Saudzē! Mīli!” Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās

10. marts - 30. marts

Siguldas dzelzceļa stacijas laukuma koprades laboratorijās skatāma Siguldas pilsētas vidusskolas Radošo industriju virziena 10., 11., 12. klases skolēnu izstāde “Ievēro! Saudzē! Mīli!”. Siguldas jaunieši aicinās laikabiedrus izcelties sabiedrības pelēkajā masā un ievērot, mīlēt, saudzēt dabu, cilvēkus, pasauli un sevi.

Siguldas pilsētas vidusskola realizē Radošo industriju virzienu jau astoto gadu. Šajā virzienā padziļināti tiek piedāvāts apgūt kultūru un mākslu, dizainu un tehnoloģijas un angļu valodu, lai veidotu izpratni par radošajām industrijām un iespējām tajās. Papildus programmā tiek piedāvāti specializētie kursi – radošā rakstīšana, publiskā runa, kultūras menedžments, digitālais dizains un citi. Mācību ietvaros notiek dažādas mācību aktivitātes – tikšanās ar nozares speciālistiem, projektu apmeklēšana un dažādas mācību darbnīcas. 

Siguldas pilsētas vidusskolai jau vairāku gadu garumā izveidojusies cieša sadarbība ar kultūras centru “Siguldas devons”.

Pasākumi