×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Izaicinājums “Km skaita pavasarī!” Siguldas novadā

20. aprīlis - 10. maijs

Siguldas novada pašvaldība ir iesaistījusies Mārupes novada pašvaldības organizētajā videi draudzīgā izaicinājumā. Lai veicinātu veselīgu dzīvesveidu, no 20. aprīļa līdz 10. maijam starp Latvijas pašvaldībām norisināsies draudzīgas sāncensības, piedaloties dabai draudzīgas pārvietošanās izaicinājumā “Km skaita pavasarī!”, kur ar bezmaksas mobilās aplikācijas “Strava” palīdzību tiks uzskaitīti katra novada profilam piesekojušo dalībnieku “zaļie” kilometri soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Trīs pašvaldības, kuras būs sakrājušas visvairāk “zaļo” kilometru, saņems balvas savam novadam.

Aktivitātes ietvaros Siguldas novada pašvaldībai ir reģistrēts izaicinājums lietotnē “Strava”. Izaicinājumam var pievienoties ikviens novada iedzīvotājs un katrs, kurš vēlas būt piederīgs tieši Siguldas novadam, no 20. aprīļa lietotnes meklētājā ierakstot atslēgas vārdus “Km skaita pavasarī – SIGULDAS NOVADS”. Detalizētāka “Strava” lietošanas instrukcija pieejama šeit.

Visi nosoļotie, noskrietie vai ar velosipēdu nobrauktie kilometri būs artava starpnovadu sāncensībā par vērtīgām balvām savam novadam, kuras būs lietošanai pieejamas ikvienam. Izaicinājuma dalībniekiem aizliegts izmantot jebkādus motorizētus pārvietošanās līdzekļus!

Izaicinājuma “Km skaita pavasarī” nolikums.

Jaudīgākais novads “zaļo” kilometru vākšanā tiks noskaidrots “Zaļā festivāla” laikā, kas norisināsies 12. maijā “Business Garden Rīga” iekšpagalmā Mārupē, Malduguņu ielā 4.

Par lieliskām balvām dalībniekiem parūpēsies izaicinājuma atbalstītāji.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

 

Pasākumi