×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Latvijas kausa posms MTB olimpiskajā krosā Fischer slēpošanas centrā

6. maijs 11.00

6. maijā Fischer slēpošanas centrā norisināsies sezonas pirmās MTB XCO krosa sacensības Latvijā “VeloExpress Sigulda XCO”. Sacensību rīkotāji parūpējušies par tehniski interesantu trasi, kas piemērota ne tikai rūdītiem pedāļu minējiem, bet arī iesācējiem. Pieteikšanās iespējama tīmekļa vietnē lrf.lv.

Latvijas kausa seriāls MTB XCO krosā tiek rīkots otro gadu pēc kārtas. Šogad kopumā iekļauti pieci posmi, kas norisināsies Siguldā, Daugavpilī, Lizumā, Saldū un Carnikavā. Katrs no posmiem būs ar savu nosaukumu, tomēr mērķis visiem viens – dot iespēju velo cienītājiem sevi apliecināt pasaulē prestižākajā kalnu riteņbraukšanas disciplīnā tehniski interesantās trasēs.

6. maijā Siguldā notiks pirmais Latvijas kausa posms. “VeloExpress Sigulda XCO” sacensības sola ļoti interesantu, tomēr reizē arī demokrātisku trasi. Starts un finišs tiks dots Fischer slēpošanas centrā. Lielākie jaunumi ir Kaķīša kalna serpentīna nobrauciens. Iekļautas arī citas takas, kuras Siguldas trasē būs pirmo reizi. Neiztrūkstoša vērtība būs arī Skaidu kalns. Tāpat kā pērn, iztrūks akmeņu nobrauciens, trasi padarot nedaudz pieejamāku arī tiem, kurus šis elements atturēja iepriekš.

Uzvarētāji tiks noteikti 16 vecuma grupās. Jauninājums dāmu “Masters3+” grupas iekļaušana. Sacensību dalībnieki startēs divos braucienos. Pirmajā no tiem plkst. 11.00 trasē dosies jaunāko grupu sportisti, dāmu “Masters” braucējas un seniori “M5+”. Otrajā braucienā sekos junioru, elites, CFA, jaunāko “Masters” vīru un dāmu elites/U-23 un CFA brauciena starts.

Trase jau ir zināma šobrīd. To ikviens var veikt, izmantojot GPX failu. Nākamās nedēļas otrdienā, 2. maijā, plkst. 19.00 notiks arī oficiālais apskates brauciens, kur ikviens varēs uzdot jautājumus trašu veidotājiem un organizatoriem.

Pieteikšanās “VeloExpress Sigulda XCO” turpinās tīmekļa vietnē lrf.lv, kur pieejams arī nolikums un cita informācija.

Organizatori vērš uzmanību, ka sacensību laikā no plkst. 11.00 līdz 14.00 tiks ierobežota satiksme Laurenču ielā, kā arī slēgta gājēju ietve Kalna ielā no Laurenču ielas līdz Kaķīškalnam. Lūdzam izturēties ar sapratni!

Latvijas kauss MTB XCO krosā 2023. gadā:

  • 6. maijs, VeloExpress Sigulda XCO kross;
  • 21. maijs, Daugavpils XCO kross;
  • 2. jūlijs, Avoti Lizums XCO kross;
  • 15. jūlijs, Velo Saldus XCO kross;
  • 26. augusts, DTG ĀdažiVelo XCO kross.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi