×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Sporta deju sacensības “Siguldas pavasaris” Siguldas Sporta centrā

6. maijs 10.30

Sporta deju sacensības Siguldas Sporta centrā 6. maijā norisināsies sporta deju sacensības “Siguldas pavasaris”. Sacensības ir tradīcija jau daudzus gadus. 6. maijā, sākot no plkst. 10.30, sacensību rīta daļā un priekšpusdienā par kausiem cīnīsies jaunākie dalībnieki no visas Latvijas. Vēlāk, pēcpusdienā un vakarā, skatītāji varēs vērot meistarīgu sporta deju pāru sacensības junioru, jauniešu un pieaugušo grupās, gan Standarta gan Latiņamerikas dejās. Sacensības atbalsta Siguldas novada pašvaldība

Pasākumi