×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

“Credo” koncerts “Skaņas, kas izsaka mīlestību” kultūras centrā “Siguldas devons”

16. februāris 19.00

Grupa “Credo” aicina uz Valentīndienas koncertiem “Skaņas, kas izsaka mīlestību”. 2024. gada februārī populārā grupa “Credo” visus romantikas un mūzikas cienītājus aicina uz īpašiem koncertiem Valentīndienas noskaņās –“Skaņas, kas izsaka mīlestību”. Koncertā skanēs gan grupas populārākie skaņdarbi, gan īpašas aranžijas, kas pieskaņoti šo īpašo koncertu romantiskajai noskaņai. Mūziķi arī sola, ka koncertos būs daudz muzikālu (un ne tikai!) pārsteigumu, kas klausītājiem radīs neaizmirstamus mirkļus.

“Šie koncerti, kuros godināsim mīlestību, ir īpašs notikums, kuru nevajadzētu palaist garām nevienam mūzikas cienītājam. Mēs pie šīs koncertprogrammas esam strādājuši ilgi un rūpīgi, lai radītu neaizmirstamu vakaru visiem klātesošajiem!” sola grupas dalībnieki. 

Kā uzsver pasākuma rīkotāji, Valentīndienas koncerts ar grupu “Credo” noteikti būs viens no šā gada ievērojamākajiem muzikālajiem notikumiem, kas paliks atmiņā visiem, kuri to piedzīvos klātienē!

Biļetes cena – no 20 līdz 30 eiro, tās var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē.

 

Pasākumi