×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 2. marts
Šodien sveicam: Lavīze, Luīze, Laila
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Stikla mākslinieces Andas Munkevicas izstādes “Ienirt” atklāšana Mālpils Kultūras centrā

8. oktobris - 30. oktobris

Mālpils Kultūras centra izstāžu zālē no 8. oktobra līdz 30. novembrim būs skatāma stikla mākslinieces Andas Munkevicas darbu izstrāde “Ienirt”.

Anda Munkevica ir viena no vadošajām stikla māksliniecēm Latvijā, kura šajā jomā strādā jau vairāk kā 30 gadus. Māksliniece brīvi pārvalda plašu stikla tehnoloģiskās apstrādes spektru. Stikls tiek tonēts, kausēts, liekts, būvēts, griezts, plēsts, pulēts, gravēts un apstrādāts vēl daudzos citos veidos, ietiecoties autortehnikas laukā. Ar apbrīnojamu meistarību Anda Munkevica izmanto materiāla plastiskās un vizuālās īpašības, komponē krāsas un gaismas saspēli, radot savdabīgu, stiklam vien piemītošu jutekliskumu, vēsta  DMDM (Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs) izstādes apraksts.

Stikla mākslas pamatus apguvusi tepat Latvijā – Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā, tad studējot bakalaura un maģistra programmās Latvijas Mākslas akadēmijas Stikla Dizaina un mākslas nodaļā, bet vēlāk iegūstot vēl vienu maģistra diplomu – tēlniecības apakšnozarē. Divus gadus pieredze gūta arī Amerikā.

Māksliniece piedalījusies vairāk kā 33 starptautiskos stikla mākslas simpozijos un festivālos. Mākslinieces radītās stikla skulptūras ir atrodamas turpat 20 pasaules muzejos un to kolekcijās Japānā, Amerikā, Krievijā, Ungārijā, Ukrainā, Vācijā, Ķīnā, Latvijā un citur. 

Ieeja izstādē bez maksas.

 

Pasākumi