×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 2. marts
Šodien sveicam: Lavīze, Luīze, Laila
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Spilgtāko operešu āriju vakars “Dzirkstošā operete” koncertzālē “Baltais flīģelis”

1. decembris 19.00

Piektdien, 1. decembrī, plkst. 19.00 koncertzālē “Baltais flīģelis” klausītājiem būs iespēja baudīt viegli dzirkstošu un iespaidiem bagātu operetes mūzikas programmu “Dzirkstošā operete”.

Koncertprogrammā būs klausāmas spilgtākās operetes melodijas, kā Rozalindas čardašs no Johannesa Štrausa operetes “Sikspārnis” vai Prinča Sou-Čonga ārija “Dein ist mein ganzes Herz” no Franca Lehāra operetes “Smaidu zeme”. Klausītājiem būs iespēja dzirdēt jau iepriekš iepazītu Lehāra un Štrausa mūziku, kā arī klausīties ne tik pazīstamas melodijas. Programmā tiks iekļauta arī spāņu zarzuela un franču operetes paraugi.

Koncertprogrammu “Dzirkstošā operete” izdziedās četri Latvijas Nacionālās Operas mākslinieki: Inga Šļubovska-Kanceviča (soprāns), Artjoms Safronovs (tenors), Rihards Millers (baritons), Ērika Millere (operas solistu koncertmeistare). Klausītājus ar koncertprogrammas saturu iepazīstinās Orests Silabriedis.

Operete ir viens no vislabāk atpazīstamajiem vokālās mākslas žanriem. Tā radusies 19. gadsimta vidū un savu popularitāti nav zaudējusi arī šodien. Operetes savus klausītājus uzrunā ar viegli izklaidējošajiem libretiem, bet, neskatoties uz maldīgo vieglās akadēmiskās mūzikas priekšstatu un izklaidējošo raksturu, tās ir bagātas ar augstvērtīgām un tehniski sarežģītām ārijām un duetiem. Tādēļ vēlamies klausītājiem piedāvāt viegli dzirkstošu un iespaidiem bagātu opertes muzikas programmu.

Biļetes cena 8–14 eiro. Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē.Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, iegādājoties biļetes iepriekšpārdošanā, – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40%.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

Pasākumi