×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Dinas Dubiņas izstāde “Eņģeļu gaisma” Siguldas Jaunās pils salonā

14. decembris - 04. februāris

Šajā nemierīgajā un trauksmainajā pasaulē vienīgi Eņģeli ir tie, kam lūgt mierinājumu un aizsardzību. Tiem līdzās arī daba šai laikā īpaši koša, dāvājot mums gan ziemeļblāzmas, gan īpašus saulrietus. Šīs divas tēmas caurvīsies mākslinieces izstādē “Eņģeļu gaisma”. Darbi izgatavoti karstās emaljas tehnikā (juvelieru emalja uz kapara), daudzkārt apdedzināti 1000 grādu temperatūrā, izturīgi pret nelabvēlīgiem apstākļiem, praktiski mūžīgi.

Ieejas maksa iekļauta Siguldas Jaunās pils apmeklējuma cenā.

Pasākumi