×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 19. aprīlis
Šodien sveicam: Vēsma, Fanija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T

Pasākumi

Lasītāju talantu izstāde “Rokdarbi” Siguldas novada bibliotēkā

5. decembris - 29. decembris

No 5. līdz 29. decembrim Siguldas novada bibliotēkā skatāma “RibaStyle” adīšanas skolas dalībnieču darinājumi – krāsaini un koši džemperi, jakas, cimdi, cepures un spilveni. 19. decembrī plkst. 17.00 bibliotēka aicina uz tikšanos ar izstādes dalībniecēm Maritu Ribu, Sarmīti Elstu, Anitu Guļāni, Madaru Ameriku un Daci Lediņu, kurā varēs gūt kādu labu padomu un knifiņu adīšanā un tamborēšanā.

Adīšanas skola “RibaStyle” darbojas Siguldā, Ausekļa ielā 7. Dibināta  2018. gada 17. novembrī, kad adītājas sapulcējās kopā un adīja kopīgu sedziņu Latvijas simtgades mazulim, kas piedzims Siguldas slimnīcas Dzemdību nodaļā. Tā piektdienu vakaros dalībnieces sanāk kopā un dalās ar adīšanas knifiņiem un prasmēm un māca tās jaunajām dalībniecēm. Kopš pagājušā gada adīšanas skolu apmeklē arī ukraiņu meitenes.

Pasākumi